S.S.S ?
S.S.S ?

S.S.S ?

 

Sisteminiz her tür balkona uygulanabilir mi?
Sistemimiz düz, L, U, yuvarlak yada çok kırıklı her tür balkona sağlıklı bir şekilde uygulanabilir ve uygulama sonrasında sistem rahatlıkla kullanılabilir.


Camların dış tarafını nasıl temizleyeceğim?
Sistemlerimizin kanatları balkonun içerisine doğru tek tek katlanarak açılabilir özellikte olduğundan her kanat tek tek içe doğru katlanarak dış tarafa bakan yüzeyler rahatlıkla temizlenebilir.

 

Cam Balkon sistemleri yağmur, su sızdırır mı?
Cam Balkon sistemimizde kullanılan damlalıklar sayesinde sağlıklı yağmur suyu tahliyesi yapılarak suyun profilden içeri girmesi minimuma indirilmektedir.


Cam Balkon Sistemin hareketli mekanizmaları paslanırsa ne yapacağım?
Balkon camlama için paslanmazlık çok önemli bir konudur. Cam Balkon sistemimizde rulmanlar paslanmaz çeliktir. Ayrıca sistemin tümünde kullanılan parçalar dış 
iklim şartlarına dayanıklıdır.

 

Cam Balkon evin ısınmasına katkısı olur mu?


Cam Balkon sistemlerinde kullanılan camlar, güneş ışığına karşı mercek görevi görmekte ve almış olduğu ısıyı balkon içersine daha çok arttırarak vermektedir. Örneğin dış ısı 10 derece ise balkon içindeki ısı 15-16 dereceyi bulmaktadır. Ayrıca rüzgarın dış duvarlara gelmesine engel olduğu için evin çok daha çabuk ve kolay ısınmasını sağlamaktadır. Cam Balkon yapılan odalar çok daha sıcak olmakta ve ciddi oranlarda yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

 

Otomatik alternatif metin yok.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014